Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

13:08
10 משימות של קארי ברדשאו במין בעיר גדולה

בכל פרק של "מין בהתמוטטות", שאל קארי ברדשוב את השאלה בעמודה שלו ללא שינוי, ויהיה כנה, חלק זה היה אחד האהוב ביותר שלנו תוך צפייה בסדרת טלוויזיה.

התוכן של המאמר

1 10 שאלות מתוך סדרת הטלוויזיה הדתית ביותר על סקס

חלק מהשאלות שלה היו מצחיקות, חלקיות ברורות, וכמה חמור ובעייפות. משרד העריכה שלנו נבחר 10 נושאים מרגשים, עקרוניים ושריפים שקארי ברדסצ'ו שאל. לקרוא ולהגיב לנו!

10 שאלות מתוך סדרת הטלוויזיה הדתית ביותר על סקס 10

"העיר שרדה יכולות ענקיות. אבל אולי הגיע הזמן לברמים על משהו זמין?-

עונה אחת פרק 9

אם מישהו שינה את הסטטוס עם שותף קבוע על הראשון, חוסר ביטחון רבים מופיע איך להתנהג עם אדם זה, מה יהיה המקרים הבאים שלך על ידי מה כללים הם יתפתחו.למען האמת, אנו מאמינים כי התשובה האוניברסלית לשאלה זו פשוט לא קיימת, כי כל הדברים, אבל, כלומר, את הפערים, שונה מאוד, בדיוק, כמו אנשים שהיו קשורים ביחסים אלה.שאלה זו ממשיכה באמת את ההיגיון של קארי על הכללים של המשחק לאחר פרידה. ואם יש כללים כאלה, מה צריך להיות הגמר של המשחק הזה? אולי לשמור ידידות לאחר מערכת יחסים מהירה?

"האם זה באמת אנשים בודדים שצריכים לפנות לסיפורי הפיות המודרנית כדי להצדיק את גורלם וחסר פנים? ... בורות, אנחנו צריכים להאמין במשהו?-

עונה שני פרק 8

בפרק השמיני של העונה השנייה, קארי משקף על איך העסק שלה עם "חלומותיה" הוא ללא דופי, והאם הם פרי של הפנטזיה שלה: הפנטזיה של אדם כל כך רוצה להיות מאושר כי ממצא לעצמו.

ואם אנחנו קשובים לסקור 4 גיבורות של סדרת הטלוויזיה, התשובה שלנו לשאלה של Qurry ביחס אליהם, סביר להניח, יהיה חיובי.

ואכן, לעתים קרובות אנחנו מוכנים להאמין בכל דבר, רק כדי למצוא לפחות תירוץ כלשהו על מה שקורה בחיים האישיים שלנו. סירוב לקחת את האמת העצובה, אנו יוצרים לעצמם את עולם האשליות שבו אנו עוזבים עם הראש שלך, רק כדי להרגיש מאושרים יותר ממה שאנחנו בעצם.

"בעולם שבו אנשים לשבור את הכל לעתים קרובות יותר, מה הם חוקי המשחק לאחר פרידה?-

עונה שני פרק 1

למרות שמישהו שעבר דרך פרידה, כנראה יותר מאשר פעם אחת שאל בעיה דומה.

להגשים שאיפות אישיות בישראל, אם אתה אישה ארוטית מאוקראינה. אם לעבוד בישראל בשעות הפנאי. נשים של מראה מודל הציע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 3200 דולר.

הוא שאל את קארי הראשון העונה השנייה כאשר הוא עובר את הפער.לשאת שאלה זו בהקשר של מערכות יחסים, המשקף כי עדיף: כדי ליהנות ממישהו שאתה לא אוהב לאכול, או להישאר לבד. אבל גם מחוץ להקשר זה, השאלה נשארת שריפה, אם יש ספקות לגבי הקריירה או הבחירה בפועל אחרת.מה עדיין טוב יותר: לרדוף אחרי העגורן בשמים או להגביל את הכחול בידיים?

"האם זה אפשרי להיות חברים עם לשעבר שלך?-

עונה שני פרק 18

שוב, אין תשובה ספציפית לשאלה זו, אבל הוא בהחלט, בוער. כמה אנשים מעדיפים לשמור על ענייני ידידותיים עם השותפים לשעבר שלהם, אבל מעת לעת הוא מוביל לבכות תוצאות, אם כי לא בהכרח. אחרים אפילו לא רואים את האפשרות הידידות לאחר היחסים. בכל מקרה, מה עובד עבור חלק, לא עובד עבור אחרים, נוסחה קסם יחיד, כדי chagrin, לא.

"אם זה הכרחי עבורנו בעצם, או שאנחנו מתוכנתים מטרות ממשיות דומות?-

עונה ארבעה פרק 15

זה חייב להיות אחד הנושאים הכי מענג, נתונים קארי Bradshow, והוא בוער ללא תום עבור רובנו.

קארי קוראת: "למרות ההתקדמות הטריוויאלית של החברה שלנו, יש עדיין סטריאוטיפים שעדיין עלינו לנווט: חתונה, תינוק ובית משלו". רוב האנשים באמת מבקשים להתחתן ואת הופעתם של ילדים, אבל זה הגיוני לתהות אם אנחנו באמת רוצים את זה לעצמך, או שאנחנו פשוט מתוכנתים על ידי החברה כדי הרצון.

אולי אם היו יותר אנשים לעצמם כשאלה דומה לפני קבלת החלטה בסיסית, העולם, שבו אנו מכירים אותו כרגע, ישתנה באופן משמעותי.

"מה עדיף על יחסי אהבה: בצע את הלב או המוח?-

עונה שלושה פרק 9

ב "סקס בעיר גדולה" (טוב, אנו מודים, לא רק כאן) ביחסים של הדמויות אין זמן הקרב על רגשות ההיגיון.

בתקן נראה כי אנשים צריכים לשאוף ליחסים המספקים את הלב, ואת המוח, ולא לבחור בין 2 קיצוניות. אחרי הכל, כמובן, אידיוונים הם רע ואת הדברים האלה, מה לא הגיוני ואת הקרובים, ואלה שאין שום רגשות חסרים.

"הזמן פותר כל?-

עונה שלושה פרק 8

בעונה השלישית, קארי תתחיל בהיגיון פילוסופי, המשקף על איך הגורלים שלנו נקבעו מראש ואם הם כפופים, או כל מה שקורה הוא לא יותר כמו שרשרת של אירועים אקראיים.

עצותיו של איידאן, שכנראה היו כנראה להפוך לאיש המענג ביותר בחייה, וביגום, "איש חלומותיה", אשר "מזל" יפגוש קודם לכן.

"האם אדם צריך להקריב את האינטרסים שלו על השותף שלו?-

עונה ארבעה פרק 14

שאלה מופחתת זו של קארי שואלת בעונה הרביעית. לעתים קרובות, אנשים, נכנסים למקרים, מנותקים מן ההרגלים לשעבר וסגנונות החיים, אשר בסופו של דבר מוביל אותם לעובדה שהם מאבדים את עצמם.

מטבע הדברים, עלינו להקריב כמה דברים כאשר אנו עושים דברים, רבים מהם חופש והתירנות, אבל אנשים רבים עושים טעות אופיינית, מסרבת מספרים שלמים של האישיות שלהם ומוענקים למקרה, הצביע על עצמם.

"משמעותי אחר. המציאות או הייסורים לשווא?-

עונה ארבעה פרק 1

השאלה אם יש למעשה דומה לנשמה או לא במשך שנים רבות עינויים מספר אינסופי של רומנטיקה חסרת תקווה, כולל קארי ברדשוב. הרעיון של החצי השני הוא נאלץ לחשוב אם יש אדם מתאים לחלוטין בעולם, או שאנחנו פשוט מקבלים את אתה רוצה תקף.

ולמרות שהמחשבה על נשמה דומה נראה להיות רומנטי למדי, אנחנו נהיה ללא משוא פנים אפילו יותר, הם בעצם.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. שוב ושוב, קונים - צעירים משגשגים אשר הולכים לנצח להסתכל בחופשה, ללכת ישירות מתחת לטפל עם אישה מרהיבה. זה להרוויח מספיק כדי להבטיח כי יש צורך לחלוטין כדי לספק את האובייקטים הדרושים.
נערות ליווי בתל אביב

בכל מקרה, ולכן אנשים יש את הסיכויים לבניית יחסים ארוכים והרמוניים יהיה אפילו גבוה יותר.

"למה אנחנו צריכים תמיד להפריע?-

עונה 6 פרק 2

שאלה זו מראה לנו את האמת אחת רגילה, אבל המשך: אין שום דבר ללא דופי. כולל כשמדובר ביחסים.

וכל מה שריפת שאלה זו, אנחנו רוצים להציע לך לשאול עוד אחד: איך לגלות מה חסרונות באדם זה שווה לשים, ומה לא?

אפריטיף נאה לאותו מזון להרהר, שהוא בלתי נראה לקארי ברדשאו!

Просмотров: 1092 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar